8 Haziran 2016 Çarşamba

Düğün Mekân Önerileri

İlkbahar – Yaz sezonunun gelmesi ile beraber düğün hazırlıkları da hızlanmaya başladı. Bu aylarda evlenecek olanlar en çok hangi mekânlarda düğünlerini yapmaları gerektiğini merak ediyorlar. Eğer siz de evlenmeye karar verdiyseniz ancak evleneceğiniz mekâna henüz karar veremediyseniz moralinizi bozmamalısınız. Sizin için yapılmış olan Düğün mekan önerileri sayesinde siz de düğünlerinizi nerede yapacağınıza karar verebilirsiniz.
düğün mekan önerileri
Düğün mekânını belirlemeden önce mantıklı düşünmekte fayda var. Yaz düğünü yapmak zorunda değilsiniz. Eğer şartlar sonbaharda düğün yapmanıza imkân tanıyorsa bu durumda siz de yaz düğünü yaparak her şeyi sıkıştırmak yerine sonbahar düğünü yapmalısınız. Yani ilk olarak düğününüzü ne zaman yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor.
Son yıllarda moda artık cafcaflı düğünlerden daha romantik mekânlara kaymaya başladı. Eğer modaya ayak uydurmak istiyorsanız siz de daha sade ve romantikliği ön plana çıkartacak olan mekânlara yönelmelisiniz.
Düğün yaparken eğer hava çok sıcaksa hem çevredekileri görüntüsü ile serinletmek hem de düğüne farklı hava katması için havuzlu mekânları tercih edebilirsiniz. Sonbaharda düğün yapacağınız zaman da yine havuzlu mekânları tercih edebilirsiniz. “Sonbaharda havuzlu düğün mü olur?” diyebilirsiniz. Ancak sonbahar aylarında da havalar hâlâ sıcak olacaktır. Ayrıca havuzların ihtişamı her zaman düğünlere farklı bir hava katmayı başarıyor. Bu nedenle havuzlu mekânlar her zaman aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Düğün mekan önerileri alırken sadece başkalarının önerilerini dinlememelisiniz. Düğün sizin düğününüz. Bu nedenle nasıl bir yerde düğün yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca düğün organizasyonunun da nasıl olacağını belirlemelisiniz. Yemekli, kokteylli, canlı müzik, dj gibi seçeneklerin tamamını siz belirleyeceksiniz.
Kimsenin sıcaktan bunalmayacağı bir düğün arayışındaysanız kırları tercih etmelisiniz. Düğün mekan önerileri arasında sizlere birçok farklı kır düğün mekânı sunulacaktır. Ayrıca sizin de aklınıza gelen kır düğün alanlarına giderek incelemelerinizi yapmanız gerekiyor. Bu sayede sizin için en uygun mekânları bulacak ve düğününüz için mekânı ayırtabileceksiniz.
Tarih kokan mekânlarda yine düğünler için bir alternatiftir. Özellikle son yıllarda birçok kişi tarihi mekânlarda düğün yapmayı tercih ediyor. Siz de unutulmaz bir düğüne imza atmak için bu alanları tercih edebilirsiniz. Bunun için araştırmalarınıza aylarca önceden başlamanız gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder